Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 2-slaapkamer Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa Isabela is geschikt voor maximaal 4 gasten en bevindt zich op afstand van 3 km van gezinslocaties zoals het Hacienda Iruena Manor House.
De luchthaven Rafael Hernandez is binnen 25 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals Paseo Lineal Isabela liggen binnen 10 minuten rijden. Deze villa bevindt zich op 3,1 km van de Pozo de Jacinto.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van de villa.
- Luchthavens
- Luchthaven Rafael Hernandez13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa?
Gasten van Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Rafael Hernandez van Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa?
De luchthaven Rafael Hernandez en Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa is $108. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke betaalmethoden worden door de villa ondersteund?
Bij de villa kunnen gasten zowel met Mastercard, Visa en American Express als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Riomaggiore- By Cinque Terre Italian Villa verblijven.